Laboratorium VIVACY

Laboratorium Vivacy to francuski producent gamy preparatów StylAge. Skupia uznanych specjalistów z sektora produkcji kwasu hialuronowego, a zwłaszcza wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie założycieli VIVACY w produkcji i dystrybucji produktów kwasu hialuronowego na całym świecie sprawia, iż obecnie jest ono wiodącym ośrodkiem w tworzeniu i produkowaniu innowacyjnych rozwiązań dla rynku medycyny estetycznej.

Technologia IPN-like

W 2008 roku miała premierę gama StylAge, która została zaprojektowana do nawilżania, korekcji zmarszczek oraz korekcji wolumetrycznych. Gama StylAge oparta jest na przełomowej technologii IPN-like, która zapewnia wyjątkową plastyczność produktu i zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. StylAge jest produktem jednofazowym, usieciowanym i biodegradowalnym na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości oraz antyoksydantu (mannitol).

Gama StylAge

Gama zawiera produkty do mezoterapii, korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek; korekcji objętościowych oraz korekcji ust. Wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO oraz CE. Na polskim rynku firma obecna jest od lutego 2009 roku. Produkty StylAge na rynku polskim reprezentowane są przed firmę LEA VIVACY Sp. Z o.o. a w ostatnich latach regualrnie zdobywają prestiżowe wyróżnienie – Perły Dermatologii Estetycznej.

Terapia StylAge:

Gama preparatów StylAge dzięki bogactwu produktów i ich właściwości oferuje lekarzom i pacjentom szerokiej terapii anti-aging.

Mezoterapia Usta Wygładzanie zmarszczek Kontur twarzy