Firma LABORATOIRES VIVACY POLSKA zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości materiałów medycznych na rynku polskim. Reprezentujemy partnerów zagranicznych: Laboratoires Vivacy (Francja), Skin Tech Pharma Group (Hiszpania), RegenLab (Szwajcaria), czy Softfil (Francja). Jesteśmy obecni na polskim rynku nieprzerwanie od 15 lat. To, co nas wyróżnia i decyduje
o naszym sukcesie, to wysokiej jakości produkty, najwyższa jakość szkoleń oraz dbałość o długofalowe relacje z partnerami.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy i możemy współtworzyć rynek medycyny estetycznej w Polsce, który nieustannie rośnie. Edukacja, jakość i bezpieczeństwo, to elementy naszej działalności, na które kładziemy szczególny nacisk. Dążymy do tego, aby firma LABORATOIRES VIVACY POLSKA była synonimem najwyższych standardów, kompetencji i zaufania.

Nasze wartości to:

  • Współpraca
  • Rozwój
  • Wiedza
  • Szacunek
  • Pasja

W 2017 roku otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych. Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest ogólnopolskim przedsięwzięciem organizowanym przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Center Club. Celem  BCC  jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych. Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. 

W 2018 roku zostaliśmy uhonorowani Medalem Europejskim. Wyróżnienie przyznano nam za dystrybucję i promocję marki Stylage – za najwyższą jakość, bezpieczeństwo, wiedzę i innowacje. Medal Europejski to rekomendacja wystawiana wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny i Business Centre Club.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU.