O LABORATOIRES VIVACY

Firma LABORATOIRES VIVACY POLSKA zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości wyrobów medycznych na rynku polskim. Reprezentujemy partnerów zagranicznych: Laboratoires Vivacy (Francja), Skin Tech Pharma Group (Hiszpania), RegenLab (Szwajcaria), czy Softfil (Francja). Jesteśmy obecni na polskim rynku nieprzerwanie od blisko 20 lat. To, co nas wyróżnia i decyduje o naszym sukcesie, to wysokiej jakości produkty, najwyższa jakość szkoleń oraz dbałość o długofalowe relacje z partnerami.

Laboratoires VIVACY to francuski producent specjalizujący się w rozwoju, produkcji i dystrybucji iniekcyjnych wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego dla medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Od momentu rozpoczęcia działalności Laboratoires VIVACY stało się głównym graczem na rynku medycyny estetycznej na świecie, eksportując swoje technologiczne know-how do ponad 80 krajów.

Portfolio produktów VIVACY obejmuje trzy główne marki: STYLAGE® wypełniacze dermalne, DESIRIAL® żele na bazie kwasu hialuronowego do iniekcji w okolicach intymnych kobiet oraz dermokosmetyki Laboratoires VIVACY.  Firma produkuje również wiskoelastyczne wyroby medyczne na bazie kwasu hialuronowego stosowane w chirurgii okulistycznej (I.SPACE®) oraz do leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów (KARTILAGE®).

Jesteśmy dumni, że mogliśmy i możemy współtworzyć rynek medycyny estetycznej w Polsce, który nieustannie rośnie. Edukacja, jakość i bezpieczeństwo, to elementy naszej działalności, na które kładziemy szczególny nacisk. Dążymy do tego, aby firma LABORATOIRES VIVACY POLSKA była synonimem najwyższych standardów, kompetencji i zaufania.


NASZE WARTOŚCI

Nasze wartości to:

  • Współpraca
  • Rozwój
  • Wiedza
  • Szacunek
  • Pasja

BIZNES

Joanna Szendzielorz, prezes Laboratoires Vivacy Polska z Maciejem owczarkiem, wiceprezesem BCC, dyrektorem generalny

W 2017 roku otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych. Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest ogólnopolskim przedsięwzięciem organizowanym przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Center Club. Celem BCC  jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych. Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. 

Zostaliśmy również wielokrotnie uhonorowani Medalem Europejskim. Wyróżnienie przyznano nam w latach 2018, 2020 i 2021 za dystrybucję i promocję marki Stylage ® za najwyższą jakość, profesjonalną wiedzę i innowacje. Medal Europejski to rekomendacja wystawiana wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny i Business Centre Club.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU.