Aktywnie angażujemy się w poszukiwania innowacyjnych produktów i technologii, które spełniłyby oczekiwania naszych klientów. Ściśle współpracujemy z towarzystwami lekarskimi takimi jak: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti Aging. Nieustannie pogłębiamy i uzupełniamy wiedzę na temat branży medycyny estetycznej oraz otoczenia, w jakim działają nasi klienci. Uczestniczymy w kongresach i konferencjach organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą m.in w Paryżu, Monte-Carlo, Genevie, Wenecji, Barcelonie i Sztokholmie.

Wiemy, że partnerski model współpracy wymaga dogłębnej wiedzy, dlatego też inwestujemy w rozwój naszych ekspertów. Organizujemy lokalne oraz międzynarodowe szkolenia, na których wybitni specjaliści przedstawiają uczestnikom najnowsze trendy w dziedzinie medycyny estetycznej. Przez ostatnie lata szkolili dla nas między innymi: Dr Sandrine Sebban, Dr Herve Raspaldo, Dr Philippe Deprez, Dr Ali Mojallal, Dr Cecile Winter, Dr Barbara Hersant, Dr Ghislain Beilin. Współpracujemy z najlepszymi na świecie ekspertami w dziedzinie medycyny estetycznej, a zaufanie, którym obdarzają nas nasi wieloletni partnerzy zagraniczni sprawia, że możemy aktywnie uczestniczyć w badaniach klinicznych nowo wprowadzanych produktów. Przez ostatnie lata wprowadziliśmy wiele nowatorskich rozwiązań, które na stałe wpisały się w kanony zabiegów estetycznych.


Poznaj innowacyjne podejście do szkoleń

S.A.F.E TRAINING by VIVACY

S.A.F.E TRAINING BY VIVACY

NA CZYM POLEGA S.A.F.E TRAINING?

Laboratoires VIVACY prezentuje nowatorski sposób nauki opracowany dla WSZYSTKICH lekarzy medycyny estetycznej zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu anatomii i doskonaleniem umiejętności w zakresie iniekcji wypełniaczy tkankowych.

Dzięki dokładnej i intuicyjnej technologii zastosowanej w symulatorze iFace praktyczna nauka anatomii jest dostępna dla każdego – od początkujących po doświadczonych specjalistów.

Program szkoleniowy opiera się na nauce teorii (wiedza o kwasie hialuronowym i o właściwościach preparatów STYLAGE®) oraz części praktycznej przeprowadzonej METODĄ F.A.S.T (FACIAL AESTHETICS SIMULATOR TRAINING – SZKOLENIE PRZY UŻYCIU SYMULATORA TWARZY) opracowanej przez dr Dr Benjamina Aschera oraz Dr Sergio Escobara.

Eksperci - dr Benjamin Ascher, dr Sergio Escobar

Co zyskasz dzięki S.A.F.E TRAINING?

  • Udoskonalisz wiedzę o anatomii twarzy
  • Dowiesz się więcej o gamie preparatów Stylage® oraz ich reologii
  •  Poznasz techniki bezpiecznych iniekcji dzięki części praktycznej szkolenia
  • Zdobędziesz pewność siebie, dzięki pracy na fantomie nowej generacji

Jesteś zainteresowany udziałem? Zachęcamy do kontaktu na: akademia@vivacy.pl.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU.