Od początku swego istnienia wyznaczaliśmy sobie jasne cele: oferować produkty najwyższej jakości, bezpieczne i zapewniające optymalne rezultaty. Nasze cele i nasza wizja wykraczają daleko poza krótkoterminowe horyzonty. Jesteśmy niezależni i elastyczni co pozwala nam bardzo efektywnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Niezmiennie od 2003 roku oferujemy produkty najwyższej jakości, stworzone z myślą o najbardziej wymagających specjalistach na całym świecie. Nie ustajemy również w poszukiwaniach nowych, innowacyjnych produktów i technologii, które spełniłyby oczekiwania naszych klientów.

Z dumą prezetujemy nasze nagrody:

PERŁA DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

2010 - Najlepszy preparat do wypełnień - StylAge  i Zabieg Roku - Regeneris
2011 - Najlepszy preparat do wypełnień - StylAge M Lido
2012 - Najlepszy preparat do zabiegów w dermatologii estetycznej - StylAge
2013 - Najlepszy preparat do modelowania twarzy - StylAge XXL i Najlepszy preparat do peelingu - Easy TCA
2014 - Najlepszy preparat do rewitalizacji czerwieni wargowej - StylAge® Special Lips Lido i Najlepszy preparat do rewitalizacji okolicy oka - RRS HA Eyes
2015 - Najlepszy produkt do wypełnień -  StylAge M Lido i Najlepszy produkt do biostymulacji tkankowej – Regeneris
2016 - Najlepszy preparat do wypełnień -  StylAge M Lido
2017 - Nowość Roku 2017! Stylage Skin Pro i Perfekcyjny Tandem - Peeling Easy TCA Pain Control i dermokosmetyki Skin Tech Pharma Group
2018 - Innowacyjność i Technologia - Stylage Bi-SOFT Injection Technology, Dermostymulacja - Regeneris Cellular Matrix.
Perły 20-lecia: Easy TCA i Regeneris. 
2019 - Ponętne usta: Stylage Special Lips z mepiwakainą

PRIX DE BEAUTE

Prix de Beauté 2015 – StylAge Special Lips
Prix de Beauté 2016 – StylAge S
Prix de Beauté 2018 – StylAge Skin Pro L'intense

InStyle Best Beauty Buys

InStyle Best Beauty Buys 2018 - Stylage Skin Pro L'Intense
 

Firma LEA Vivacy w 2017 roku otrzymała zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych. Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest ogólnopolskim przedsięwzięciem organizowanym przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Center Club. 

W 2018 roku zostaliśmy uhonorowani Medalem Europejskim. Wyróżnienie przyznano nam za dystrybucję i promocję marki STYLAGE – za najwyższą jakość, bezpieczeństwo, wiedzę i innowacje. Medal Europejski to rekomendacja wystawiana wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny i Business Centre Club. W 2020 roku otrzymaliśmy go ponownie za najwyższą jakość, profesjonalną wiedzę i innowacje. 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU.