VIVACY z pięcioma Perłami Dermatologii Estetycznej

Już po raz 19. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) rozdało nagrody w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej za najlepsze produkty i technologie w dziedzinie medycyny estetycznej. LABORATOIRES VIVACY POLSKA już kolejny rok z rzędu znalazło się wśród zwycięzców i zdobyło uznanie lekarzy. Statuetki przyznano w kilku obszarach: urządzenia, produkty zabiegowe, okolice intymne, dermokosmetyki i suplementy. W tym roku wprowadzono również nową nagrodę – Perłę Ekspercką.

Gala Pereł Dermatologii Estetycznej odbyła się w sobotę 9 marca i była zwieńczeniem drugiego dnia XXIV Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Podczas uroczystego wydarzenia nie zabrakło wielkich emocji.

Kolejne Perły do kolekcji jako wyraz uznania lekarzy

Podczas gali reprezentanci VIVACY odebrali aż 5 statuetek, powiększając tym samym kolekcję swoich nagród i wyróżnień. Perły Dermatologii Estetycznej nie są tylko fizycznymi nagrodami, ale przede wszystkim wyrazem zaufania i uznania ze strony lekarzy, którzy kolejny rok doceniają produkty naszej marki.

Naszymi perłami wśród produktów w tym roku okazały się:

  1. Stylage® XL Lidocaine w kategorii “Zabiegi iniekcyjne-wypełniacze-odbudowa objętości”. Preparat kolejny raz został doceniony przez Was za skuteczność w zabiegach modelowania i konturowania twarzy. Doskonale sprawdza się w odbudowie i nadawaniu objętości. Pozwala osiągnąć naturalny efekt modelowania owalu twarzy, który pacjenci bardzo sobie cenią. Warto zaznaczyć, że wypełniacz Stylage® XL Lidocaine został poddany badaniom klinicznym, które wykazały jego wysoki profil bezpieczeństwa i skuteczności.
  2. Stylage® Lips Plus w kategorii “Zabiegi iniekcyjne-wypełniacze-usta i okolice”. Preparat został wyróżniony przez lekarzy za możliwość uzyskania u pacjentów efektu jeszcze pełniejszych ust i podkreślenia ich konturu. Efekt zabiegu z wykorzystaniem tego produktu utrzymuje się aż do 12 miesięcy. Niewątpliwą zaletą preparatu jest także obecność w nim chlorowodorku lidokainy, który łagodzi ból podczas zabiegu.
  3. RRS® HA EYES w kategorii “Mezoterapia-okolica oka”. To resorbowalny koktajl, który lekarze docenili za natychmiastowy efekt rozświetlenia i odżywienia okolicy oka. Za rozjaśnienie cieni pod oczami, redukcję obrzęku i pozbycie się drobnych zmarszczek niewątpliwie są nam wdzięczni nie tylko lekarze, ale przede wszystkim pacjenci!
  4. RRS® HA Long Lasting w kategorii “Zabiegi iniekcyjne-stymulatory tkankowe-regeneracja”. Preparat na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego BDDE, poprawiający napięcie, nawilżenie i elastyczność skóry został wyróżniony przez lekarzy spośród wielu konkurencyjnych produktów, za co jesteśmy bardzo wdzięczni i… bardzo dumni! RRS® HA Long Lasting sprawdza się również podczas redukcji głębokości zmarszczek i wspiera przebudowę skóry.
  5. Perła Ekspercka, która w tym roku przyznawana była po raz pierwszy. Ta statuetka jest dla nas szczególnie ważna, gdyż jest wyrazem uznania dla naszej długoletniej pracy, zaangażowania i doświadczenia.

Podziękowania należą się przede wszystkim Wam, Drodzy Lekarze. Jesteśmy wdzięczni, że nasze produkty (mimo wielu lat na rynku) cieszą się niesłabnącą popularnością i cały czas są przez Was doceniane. Dziękujemy za każdy oddany głos. Dziękujemy również Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych za kolejne wspaniałe wydarzenie. Już nie możemy się doczekać kolejnej (jubileuszowej) edycji kongresu.