Kompleks VIVASÔME® w dermokosmetykach do twarzy: innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry

Seria dermokosmetyków do twarzy wykorzystująca kompleks VIVASÔME® stanowi wynik zaawansowanych badań Laboratoires VIVACY. Poznaj bliżej nasze wyjątkowe kosmetyki z kompleksem VIVASÔME® i odkryj ich właściwości przeciwstarzeniowe.

Innowacyjny kompleks VIVASÔME® to unikalna technologia oparta na enkapsulacji składników aktywnych wewnątrz liposomów, kulistych struktur o budowie zbliżonej do płaszcza hydrolipidowego skóry. Liposomy są w stanie przedostać się przez wierzchnie warstwy skóry, a to z kolei umożliwia przeniknięcie składników czynnych.

To nie tylko nowa linia kosmetyków, lecz przedstawienie nowego podejścia do pielęgnacji skóry. To nowoczesne metody w tworzeniu unikalnych dermokosmetyków, które mogą być odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących skutecznych sposobów na zachowanie zdrowej i młodo wyglądającej cery.

Siła potrójnego działania anti-aging

Skuteczność serii VIVACY Beauty to zasługa starannie opracowanego składu. Kompleks VIVASÔME® to składniki, które zapewniają potrójne działanie anti-aging:

Niskozmineralizowana woda mineralna z Treignac – działa jako czynny składnik kosmetyków utrzymując właściwy poziom nawilżenia skóry, pomagając zachować jej młody wygląd.

Sorbitol – to naturalny przeciwutleniacz, który jest świetnie tolerowany przez skórę. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym sorbitol wychwytuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry i zapewnia jej odpowiednie nawilżenie.

Boostery kwasu hialuronowego i kolagenu – to składniki o silnym działaniu anti-aging, wpływające na kwas hialuronowy, kolagen i elastynę w skórze.

Dodatkowe składniki aktywne serii VIVACY Beauty – innowacyjne dermokosmetyki do twarzy dla Twojej urody

Dodatkowe składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy i stabilizowana witamina C, zapewniają jeszcze silniejsze działanie anti-aging, charakteryzujące serię dermokosmetyków VIVACY Beauty.

Z kolei kwas hialuronowy w postaci niskocząsteczkowej, łatwiej przenika w głębsze warstwy skóry, dostarczając jej nawilżenia i przeciwdziałając procesom starzenia. Kwas hialuronowy to cząsteczka, naturalnie obecna w skórze, a dzięki swoim właściwościom wiązania wody w ilości przekraczającej jej masę nawet 1000 razy, może wypełniać przestrzenie międzykomórkowe i utrzymać odpowiednie nawodnienie skóry. Działanie kwasu hialuronowego sprawia, że skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna.

Kolejnym składnikiem stosowanym w dermokosmetykach VIVACY Beauty, jest stabilizowana witamina C, czyli silny przeciwutleniacz, który chroni skórę przed stresem oksydacyjnym spowodowanym przez wolne rodniki. Wpływa ona również na rozjaśnianie skóry, redukcję przebarwień oraz wspomaga produkcję kolagenu.

Dermokosmetyki do twarzy z kompleksem VIVASÔME® od VIVACY Beauty

Dla zdrowia i piękna Twojej skóry opracowaliśmy serię dermokosmetyków do twarzy, wykorzystujących innowacyjny kompleks VIVASÔME®. Poznaj dermokosmetyki do twarzy z kompleksem VIVASÔME od VIVACY.

Serum regenerujące komórki

Serum CELL SHOT® z linii VIVACY Beauty to produkt, który wspomaga eliminację oznak starzenia. Zawiera kwas tłuszczowy Omega 9, czyli kwas oleinowy pozyskiwany z oliwy z oliwek, który nadaje skórze elastyczność i jędrność. Z kolei zawarte w serum polisacharydy o wysokiej zawartości fukozy, tworzą efektywną mieszankę przeciwdziałającą oznakom starzenia, wspomagając działanie kwasu hialuronowego w procesie nawilżenia skóry. Dzięki zastosowaniu kilku kropel serum CELL SHOT® przed nałożeniem kremu, skóra będzie jeszcze bardziej odżywiona. Po takiej pielęgnacji uzyskamy optymalny efekt nawilżenia, a makijaż utrzyma się przez cały dzień.

Potwierdzona skuteczność:
Regeneracja skóry (wg 91% badanych)1
Ujędrnienie skóry (96%)1
Wygładzenie zmarszczek (90%)1
Skóra jest nawilżona i delikatniejsza (100%)1

1 Kwestionariusz satysfakcji wypełniany po 28 dniach stosowania dwa razy dziennie, wśród 21 ochotniczek w wieku od 41 do 64 lat.

Liftingujący i przeciwstarzeniowy krem pod oczy

Cienka i wrażliwa okolica oczu najszybciej zaczyna zdradzać oznaki starzenia, dlatego wymaga wyjątkowej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. EYE ULTIM’LIFT® to odpowiedź na potrzeby delikatnej skóry wokół oczu. Tripeptydy, polimery na bazie sezamu i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy współpracują, by wygładzić i ujędrnić skórę wokół oczu, pozostawiając ją rozjaśnioną i odmłodzoną.

Potwierdzona skuteczność:
Natychmiastowy efekt napinający (wg 88% badanych)1
Nawilżenie skóry (wg 88% badanych)1
Zrewitalizowana, odżywiona i elastyczna skóra (wg 82% badanych)1

1 Kwestionariusz satysfakcji wypełniany bezpośrednio po pierwszym zastosowaniu, wśród 33 ochotników w wieku od 42 do 68 lat.

Kojący krem odnawiający

Nawilżające dermokosmetyki do twarzy z kompleksem VIVASÔME® to ukojenie dla przesuszonej skóry. HYALU CALM® to połączenie składników aktywnych wzmacniających płaszcz hydrolipidowy i ograniczających utratę wody z powierzchni skóry. Polisacharydy o wysokiej zawartości ramnozy tworzą filtr ochronny, ograniczając reakcje skóry w przypadku narażenia na czynniki zewnętrzne. Witamina B5, wyciąg z cytrusów, polisacharydy i peptydy mają działanie łagodzące i redukują zaczerwienienia.

Potwierdzona skuteczność:
Odbudowanie warstwy ochronnej skóry (u 83% badanych)1
Działanie łagodzące (u 78% badanych)1
Redukcja zaczerwienienia (u 78% badanych)1
Skóra nawilżona przez 8 godzin2

1 Badania instrumentalne przeprowadzone po 24 godzinach od zastosowania, na 18 ochotnikach w wieku od 19 do 63 lat.
2 Badanie instrumentalne przeprowadzone na 11 ochotnikach w wieku od 21 do 54 lat.

Intensywnie nawilżający krem przeciwstarzeniowy

HYDRA TOUCH® wykorzystuje polisacharydy, proteiny z owsa, witaminę B, ATP, by zapewnić skórze kompleksową pielęgnację anti-aging i intensywne nawilżenie. Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym krem HYDRA TOUCH® wspiera niwelowanie oznak starzenia i chroni skórę.

Potwierdzona skuteczność:
Efekt odżywienia i ukojenia skóry (wg 100% badanych)1
Uczucie komfortu skóry (wg 100% badanych)1
Elastyczność skóry (wg 94% badanych)1
Nawilżenie trwające do 8 godzin2

1 Kwestionariusz satysfakcji przeprowadzony po 21 dniach stosowania 2 razy dziennie, na 36 ochotnikach w wieku od 40 do 66 lat.
2 Badanie instrumentalne przeprowadzone na 11 ochotniczkach w wieku od 21 do 54 lat.

Kompleks VIVASÔME® to rewolucja w podejściu do pielęgnacji skóry, łącząca innowacyjną technologię z nowoczesnymi składnikami aktywnymi. Nasze kompleksowe podejście do produkcji dermokosmetyków do twarzy pozwala na osiągnięcie odpowiedniej skuteczności składników czynnych przez zamknięcie ich w liposomach, które transportują substancje w głąb skóry.

Pozwól swojej skórze doświadczyć wyjątkowej pielęgnacji z kompleksem VIVASÔME® w kosmetykach VIVACY Beauty.