O Laboratoires Vivacy Polska

Zajmujemy się dystrybucją najwyższej jakości wyrobów medycznych na rynku polskim. Reprezentujemy partnerów zagranicznych: Laboratoires Vivacy (Francja), Skin Tech Pharma Group (Hiszpania), RegenLab (Szwajcaria), czy Softfil (Francja). Jesteśmy obecni na polskim rynku nieprzerwanie od blisko 20 lat. To, co nas wyróżnia i decyduje o naszym sukcesie, to wysokiej jakości produkty, najwyższa jakość szkoleń oraz dbałość o długofalowe relacje z partnerami.

Nasza misja

Jesteśmy dumni, że mogliśmy i możemy współtworzyć rynek medycyny estetycznej w Polsce, który nieustannie rośnie. Edukacja, jakość i bezpieczeństwo, to elementy naszej działalności, na które kładziemy szczególny nacisk. Dążymy do tego, aby firma LABORATOIRES VIVACY POLSKA była synonimem najwyższych standardów, kompetencji i zaufania.

Laboratoires Vivacy

Vivacy to francuski producent specjalizujący się w rozwoju, produkcji i dystrybucji iniekcyjnych wyrobów medycznych na bazie kwasu hialuronowego dla medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Od momentu rozpoczęcia działalności Laboratoires VIVACY stało się głównym graczem na rynku medycyny estetycznej na świecie, eksportując swoje technologiczne know-how do ponad 80 krajów.

Dermokosmetyki Laboratoires Vivacy

Laboratoires VIVACY od lat współpracuje z dermatologami, biologami i farmaceutami w celu wdrażania innowacyjnego podejścia do pielęgnacji skóry. Łącząc wysokiej jakości wyroby medyczne z codzienną pielęgnacją Laboratoires VIVACY zapewnia wyjątkowe rozwiązania problemów związanych ze starzeniem się skóry. Produkty VIVACY są stosowane i polecane przez lekarzy medycyny estetycznej.

Laboratoires Vivacy

Dermokosmetyki

ZOBACZ PRODUKTY

Poznaj innowacyjne technologie Laboratoires Vivacy

Kompleks VIVASÔME® to ekskluzywna technologia, opracowana dzięki zaawansowanym badaniom prowadzonym w Laboratoires VIVACY nad gamą dermokosmetyków. Podstawą technologii kompleksu VIVASÔME® jest zasada transportowania składników czynnych, zamkniętych w liposomach.

Technologia
VIVASÔME®COMPLEX

Formuła o potrójnym działaniu anti-aging

WIĘCEJ

Z TEGO JESTEŚMY DUMNI

Nagrody dla produktów dystrybuowanych przez Laboratoires Vivacy Polska

Od początku swego istnienia wyznaczaliśmy sobie jasne cele: oferować produkty najwyższej jakości, bezpieczne i zapewniające optymalne rezultaty. Nasze cele i nasza wizja wykraczają daleko poza krótkoterminowe horyzonty. Jesteśmy niezależni i elastyczni co pozwala nam bardzo efektywnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

28

Pereł Dermatologii Estetycznej

Artykuły

Dowiedz się więcej o tym jak dbać o cerę

Co powinno znaleźć się w Twojej pielęgnacji, aby móc kompleksowo zadbać o kondycję skóry twarzy? Zapoznaj się z naszymi artykułami, aby dowiedzieć się więcej!

Blog

VIVACY wyróżnione pięcioma Perłami Dermatologii Estetycznej!

Czytaj artykuł

Blog

Dlaczego warto dołączyć do Strefy Lekarza Vivacy?

Czytaj artykuł

Pielęgnacja

Woda treignac: na czym polegają jej unikalne właściwości

Czytaj artykuł

Pielęgnacja

Kwas hialuronowy w Twojej codziennej pielęgnacji

Czytaj artykuł