VIVACY wyróżnione pięcioma Perłami Dermatologii Estetycznej!

9 marca po raz 19. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych uhonorowało najlepsze produkty i technologie w dziedzinie medycyny estetycznej. Perły Dermatologii Estetycznej wręczono podczas uroczystej gali, która tradycyjnie odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging.

LABORATOIRES VIVACY POLSKA ponownie znalazło się w gronie laureatów konkursu. Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach, obejmujących produkty zabiegowe, urządzenia, okolice intymne, dermokosmetyki i suplementy. Dodatkowo, w tegorocznej edycji konkursu wprowadzono po raz pierwszy nową, specjalną kategorię – Perłę Ekspercką.

Podczas gali reprezentanci firmy VIVACY odebrali statuetki w aż 5 kategoriach:

  1. “Zabiegi iniekcyjne-wypełniacze-odbudowa objętości”
  2. “Zabiegi iniekcyjne-wypełniacze-usta i okolice”
  3. “Mezoterapia-okolica oka”
  4. “Zabiegi iniekcyjne-stymulatory tkankowe-regeneracja”
  5. “Perła Ekspercka”

Wśród laureatów znalazły się zarówno produkty, które już kilkakrotnie były docenione w konkursie Pereł Dermatologii Estetycznej, jak i takie, które swoją Perłę zdobyły po raz pierwszy. Bardzo nas cieszy, że w tegorocznej edycji konkursu aż 4 produkty naszej marki zostały wyróżnione. Uznanie lekarzy to dla nas największa nagroda oraz nieustanny powód do dumy. Perła Ekspercka, przyznawana po raz pierwszy w tym roku, również przyniosła nam dużo radości i satysfakcji, ponieważ jest wyrazem uznania dla naszej długoletniej pracy, zaangażowania i doświadczenia. Doceniono tym samym nasz wkład w rozwój medycyny estetycznej w Polsce. Cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i dodatkowa motywacja do dalszego rozwoju.

Zaufanie i uznanie lekarzy to dla nas najważniejsza nagroda

Perły Dermatologii Estetycznej stanowią nie tylko fizyczne wyróżnienie, lecz przede wszystkim wyraz uznania i zaufania ze strony lekarzy, którzy stale, tak chętnie decydują się na skorzystanie z produktów właśnie naszej marki.

Nasze szczere podziękowania kierujemy do specjalistów, którzy oddali na nas swój głos. Jesteśmy wdzięczni za nieustanne wsparcie i za to, że mimo upływu lat nasze produkty wciąż cieszą się uznaniem i zaufaniem lekarzy medycyny estetycznej w Polsce.