Dlaczego warto dołączyć do Strefy Lekarza Vivacy?

Witamy w świecie najwyższej jakości produktów dla medycyny estetycznej, witamy w Vivacy! Poznaj nasze profesjonalne preparaty przeznaczone do zastosowania w gabinetach medycyny estetycznej. Z dumą oferujemy nasze produkty lekarzom z branży medycyny estetycznej, dla których troska o pacjenta jest równie ważna, co osiągnięcie doskonałych rezultatów. Zapraszamy do rejestracji w Strefie Lekarza, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by świadczyć swoim pacjentom najwyższej jakości usługi.

Kilka słów o Vivacy

Vivacy to nie tylko marka, to filozofia oparta na pasji do piękna i profesjonalizmu. Od blisko dwóch dekad jesteśmy na polskim rynku jednym z liderów w produkcji preparatów iniekcyjnych, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i skuteczności.

VIVACY to ekspert w dziedzinie kwasu hialuronowego, produkujący wyroby medyczne oraz dermokosmetyki, które zmieniają oblicze medycyny estetycznej na całym świecie. Produkty Vivacy są owocem zaangażowania najlepszych specjalistów, dbających o to, aby medycyna estetyczna osiągnęła jak najwyższy poziom. W naszej ofercie, dostępnej wyłącznie dla lekarzy, znajdują się m.in. iniekcyjne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, a także dystrybuowane przez nas produkty innych producentów.

Vivacy kładzie nacisk na edukację, wierząc, że wiedza i umiejętności muszą być oparte na wynikach najnowszych badań. Branża medyczna, zwłaszcza sfera medycyny estetycznej, nieustannie się rozwija, a znane od lat metody są wypierane przez nowe, bezpieczniejsze i bardziej efektywne alternatywy. Vivacy podąża za ciągle zmieniającymi się trendami by dostosować produkty do najnowszych praktyk.

Co oferujemy?

Rozumiejąc dynamiczny rynek medycyny estetycznej, Vivacy oferuje produkty odpowiadające na różne potrzeby pacjentów. Innowacyjna technologia sieciowania sprawia, że preparaty na bazie kwasu hialuronowego Vivacy są zaprojektowane do szeregu różnych wskazań zabiegowych, a dzięki specjalnie zaprojektowanym strzykawkom aplikacja jest precyzyjna. Nasze wyroby medyczne są stworzone, by wspierać lekarzy w osiąganiu oczekiwanych rezultatów, nawet w najbardziej wymagających przypadkach.

Dodatkowo w naszej ofercie dostępna jest szeroka gama dermokosmetyków. Dzięki nowoczesnej technologii i składnikom aktywnym, preparaty od Vivacy wspierają utrzymanie efektów zabiegów medycyny estetycznej oraz pomagają w jeszcze skuteczniejszym dbaniu o skórę i urodę. Dermokosmetyki dostępne są również dla klientów za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkty, lecz także szkolenia, które wspierają lekarzy w stałym rozwoju. Nasza firma eksportuje swoje know-how do ponad 80 krajów. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać polskim lekarzom produkty spełniające najwyższe wymagania.

STWÓRZ KONTO W STREFIE LEKARZA

Strefa Lekarza Vivacy – dlaczego warto być jej częścią?

Na naszej stronie internetowej część produktów Vivacy jest ogólnodostępna, a część przeznaczona tylko dla lekarzy. Aby ją poznać, należy dołączyć do Strefy Lekarza, w której znajdują się nasze preparaty iniekcyjne na bazie kwasu hialuronowego oraz wyroby medyczne innych firm, które dystrybuujemy. Wkrótce pojawi się tam również dostęp do prowadzonych przez nas szkoleń.

Dołączenie do Strefy Lekarza Vivacy jest możliwe tylko dla lekarzy – do rejestracji wymagane jest wpisanie numeru PWZ. Dbamy o szczegółową weryfikację naszych użytkowników, gdyż chcemy dostarczać nasze produkty tylko specjalistom, w których rękach będą one bezpieczne dla pacjentów.

Co zyskasz dołączając do Strefy Lekarza Vivacy?

Kontakt z dedykowanym przedstawicielem medycznym

W Vivacy bardzo cenimy relacje z naszymi partnerami. Dlatego każdy lekarz w Strefie Lekarza ma udostępniony kontakt do dedykowanego przedstawiciela medycznego. To nie tylko przedstawiciel naszej firmy, to partner, który pomoże Ci w realizacji wysokiej jakości usług i wyborze najlepszych produktów. Przedstawiciele medyczni Vivacy zawsze są gotowi służyć radą, wsparciem i najnowszymi informacjami dotyczącymi naszych produktów.

Społeczność Lekarzy

Dołączając do Strefy Lekarza, stajesz się częścią wyjątkowej społeczności lekarzy ze świata medycyny estetycznej, którzy chcą być na bieżąco z najnowszą wiedzą w swojej dziedzinie. Razem budujemy przestrzeń, w której lekarze mogą edukować się i szkolić, wspólnie nabywać nowe umiejętności i rozwijać techniki pracy, a także inspirować się nawzajem. Szkolenia dla lekarzy organizowane przez Vivacy zrzeszają lekarzy z całego kraju, którzy chcą wspólnie wnieść jakość medycyny estetycznej na nowy poziom.

STWÓRZ KONTO W STREFIE LEKARZA

Otwórz drzwi do świata Vivacy, gdzie skuteczność i bezpieczeństwo produktów spotyka się z innowacyjnym podejściem do medycyny estetycznej. Już dziś zarejestruj się w Strefie Lekarza i stań się częścią wyjątkowej społeczności specjalistów, których łączy profesjonalizm i pasja do piękna. Zadbaj o swoją praktykę, wybierając Vivacy – markę, na której możesz polegać.